Autosedačky do 85 cm

Autosedačky pre deti od narodenia do približne 15 mesiacov, do 83(85) cm podľa novej normy i-Size.

Najpredávanejšie autosedačky

Mohlo by vás zaujímať

Takzvané vajíčko je najčastejšie prvá autosedačka pre vaše práve narodené bábätko. K týmto autosedačkám je možné dokúpiť ISOFIX základne pre pohodlnejšie a výrazne bezpečnejšie používanie. Tie väčšinou umožňujú aj natočenie sedačky smerom k dverám auta pre pohodlné usadenie dieťaťa. Najlepšie modely týchto autosedačiek ponúkajú sklopenie do ergonomickej polohy, pokročilú ochranu pri bočnom náraze alebo ventilácii na zaistenie ideálneho teplotného komfortu aj na dlhších cestách. Tieto autosedačky je možné jednoducho použiť s konštrukciou kočíka ako súčasť cestovného systému.

Čo s autosedačkou od nás získate navyše

 • Predĺžená záruka o jeden rok

  Akú záruku u nás dostanete?

  Výrobca na autosedačku poskytuje štandardnú záruku 2 roky.
  U nás získavate autosedačku so zárukou ZADARMO predĺženou o 1 rok.
  V prípade záujmu o dlhšiu záruku si ju môžete prikúpiť v sekcii Príslušenstvo.

 • Zapožičanie náhradnej autosedačky

  Reklamovaný tovar je zasielaný do špecializovaného servisného strediska, preto vyriešenie reklamačného konania neprebieha expresne.

  Pretože sme si vedomí dôležitosti zostať s deťmi mobilné, exkluzívne ponúkame na zapožičanie náhradnú autosedačku zadarmo počas riešenia reklamácie.

  Ako to funguje?

  • V prípade zistenia problému s autosedačkou nás kontaktujete emailom alebo telefonicky.
  • Najneskôr druhý deň bude náhradná autosedačka poslaná na vašu adresu.
  • Zapožičaná autosedačka nemusí byť rovnakého typu ako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určená pre vek, váhu a výšku vášho dieťaťa.
 • Možnosť výmeny kus za kus

  Aj napriek starostlivosti, ktorú výrobca pri výstupnej kontrole autosedačkám venuje, sa môže stať, že obdržaná autosedačka nie je úplne bez vady. Tieto situácie nás veľmi mrzia, nemožno sa im ale úplne vyhnúť.

  Pokiaľ obdržíte autosedačku, u ktorej ihneď po vybalení (do 14 dní od nákupu) objavíte vadu, vymeníme vám ju okamžite kus za kus a to na naše náklady. V prípade, že nebude ihneď dostupná rovnaká autosedačka v rovnakej farbe, individuálne sa dohodneme na náhradnom riešení.

  Upozorňujeme, že výmena tovaru kus za kus sa nevzťahuje na situácie, keď došlo k poškodeniu autosedačky z vašej strany.

Opýtať sa na niečo iné