Autosedačky 76 – 150 cm

Autosedačky pre deti od cca 15 mesiacov do približne 12 rokov. Autosedačky 2v1: druhá autosedačka pre vaše rastúce bábätko a zároveň aj tretia a posledná sedačka, ktorú vaše dieťa bude potrebovať. Tieto autosedačky môžu byť hlavnou sedačkou v rodine, ale častejšie sa volia ako sedačka do druhého auta, alebo ako autosedačka k starým rodičom. Najlepšie modely týchto autosedačiek ponúkajú pokročilé bezpečnostné prvky pre zvláštnu ochranu bruška, hlavy, krku a taktiež vylepšené prvky ochrany proti bočným nárazom.

Najpredávanejšie autosedačky

Ostatné autosedačky

Mohlo by vás zaujímať

Autosedačky 2v1: druhá autosedačka pre vaše rastúce bábätko a následne aj tretia a posledná sedačka, ktorú vaše dieťa bude potrebovať. Tieto autosedačky môžu byť hlavnou sedačkou v rodine, ale častejšie slúžia ako sedačka do druhého auta, alebo ako autosedačka k starým rodičom. Autosedačky 2v1 sú vhodné, pokiaľ je potrebné často voziť deti rôzneho veku. Najlepšie modely týchto autosedačiek ponúkajú polohovanie pre väčšie pohodlie dieťaťa, pokročilú ochranu pri bočnom náraze, ventiláciu alebo špeciálnu opierku hlavy, ktorá ďalej zvyšuje bezpečie dieťaťa v autosedačke.

Náš TIP: Pokiaľ je to možné, ako druhú autosedačku po vajíčku odporúčame autosedačky do 105 cm, ktoré sú lepšie prispôsobené telesnej konštitúcii menších detí. Tiež umožnujú, okrem umiestnenia v smere jazdy, bezpečnejšiu pozíciu proti smeru jazdy, čo sa prejavuje aj lepším hodnotením autosedačiek do 105 cm v testoch bezpečnosti ako je napríklad test ADAC.

Ako sa autosedačky líšia

 • ADVANSAFIX i-Size a ADVANSAFIX M i-Size

  Autosedačky majú rovnaké sedadlo

  Obe autosedačky patria do najvyššej rady autosedačiek Britax Römer v tejto kategórii. Autosedačky zdieľajú rovnakú základnú konštrukciu sedadla, sú teda rovnako pohodlné.

  Najvyšší model ADVANSAFIX i-Size je navyše vybavený ďalšími bezpečnostnými prvkami. Ponúka pokročilú bočnú ochranu a tiež XP-PAD, ktorý chráni bradu a krk dieťaťa. Je tiež v predaji vo väčšom počte farebných variantov.

  TIP: Porovnanie autosedačiek 9 – 36 kg

 • Titan Pro i-Size a Titan i-Size

  Autosedačky sa zásadne líšia v detailoch prevedenia a nadštandardných funkciách

  Obe autosedačky zdieľajú rovnakú myšlienku: moderná i-Size autosedačka s kvalitným polohovaním.

  • Titan Pro i-Size ponúka prvotriedne spracovanie aj poťahové látky a ďalšie vlastnosti zvyšujúce komfort ako ventiláciu vzduchu.
  • Titan i-Size má jednoduchšie spracovanie a neponúka vyššie uvedené nadštandátne funkcie. Vďaka tomu je v predaji za priaznivú cenu.

  TIP: Porovnanie autosedačiek 9 – 36 kg

Čo si overiť pred nákupom

Čo s autosedačkou od nás získate navyše

 • Predĺžená záruka o jeden rok

  Akú záruku u nás dostanete?

  Výrobca na autosedačku poskytuje štandardnú záruku 2 roky.
  U nás získavate autosedačku so zárukou ZADARMO predĺženou o 1 rok.
  V prípade záujmu o dlhšiu záruku si ju môžete prikúpiť v sekcii Príslušenstvo.

 • Zapožičanie náhradnej autosedačky

  Reklamovaný tovar je zasielaný do špecializovaného servisného strediska, preto vyriešenie reklamačného konania neprebieha expresne.

  Pretože sme si vedomí dôležitosti zostať s deťmi mobilné, exkluzívne ponúkame na zapožičanie náhradnú autosedačku zadarmo počas riešenia reklamácie.

  Ako to funguje?

  • V prípade zistenia problému s autosedačkou nás kontaktujete emailom alebo telefonicky.
  • Najneskôr druhý deň bude náhradná autosedačka poslaná na vašu adresu.
  • Zapožičaná autosedačka nemusí byť rovnakého typu ako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určená pre vek, váhu a výšku vášho dieťaťa.
 • Možnosť výmeny kus za kus

  Aj napriek starostlivosti, ktorú výrobca pri výstupnej kontrole autosedačkám venuje, sa môže stať, že obdržaná autosedačka nie je úplne bez vady. Tieto situácie nás veľmi mrzia, nemožno sa im ale úplne vyhnúť.

  Pokiaľ obdržíte autosedačku, u ktorej ihneď po vybalení (do 14 dní od nákupu) objavíte vadu, vymeníme vám ju okamžite kus za kus a to na naše náklady. V prípade, že nebude ihneď dostupná rovnaká autosedačka v rovnakej farbe, individuálne sa dohodneme na náhradnom riešení.

  Upozorňujeme, že výmena tovaru kus za kus sa nevzťahuje na situácie, keď došlo k poškodeniu autosedačky z vašej strany.

Opýtať sa na niečo iné