Autosedačky 100 – 150 cm

Autosedačky pre deti od cca 3,5 roka do približne 12 rokov. Medzi troma až štyrmi rokmi veku dieťaťa nastáva obdobie prechodu na tretí a posledný typ autosedačky. Tieto autosedačky chránia deti od hlavy až k bedrám a majú dostatočne priestranné a pohodlné sedadlo pre celých osem rokov, kedy ju vaše dieťa bude potrebovať. Najlepšie modely týchto autosedačiek ponúkajú pokročilé bezpečnostné prvky pre zvláštnu ochranu bruška, hlavy, krku a taktiež vylepšené prvky ochrany proti bočným nárazom.

Najpredávanejšie autosedačky

Ostatné autosedačky

Mohlo by vás zaujímať

Medzi tromi až štyrmi rokmi veku vášho dieťaťa nastáva obdobie prechodu na tretí a posledný typ autosedačky. Autosedačky kategórie 100 – 150 cm chránia deti od hlavy až k bedrám a majú dostatočne priestranné a pohodlné sedadlo pre celých osem rokov, kedy ju vaše dieťa bude potrebovať. Najlepšie modely týchto autosedačiek ponúkajú polohovanie pre väčšie pohodlie dieťaťa, pokročilejšiu ochranu pri bočnom náraze, ventiláciu alebo špeciálnu opierku hlavy, ktorá ďalej zvyšuje bezpečie vášho dieťaťa v autosedačke.

Ako sa autosedačky líšia

 • KIDFIX i-Size a KIDFIX M i-Size

  Autosedačky majú rovnaké sedadlo

  Obe autosedačky patria do najvyššej rady autosedačiek Britax Römer v tejto kategórii. Zdieľa rovnakú základnú konštrukciu sedadla, sú teda rovnako pohodlné. Najvyšší model KIDFIX i-Size je vybavený ďalšími bezpečnostnými prvkami, takže je celkovo bezpečnejší.

  TIP: Porovnanie autosedačiek 15 – 36 kg.

 • Hi-Liner, DISCOVERY Plus 2 a ADVENTURE Plus 2

  Autosedačky majú rovnaké sedadlo

  Tieto autosedačky patria do základného radu autosedačiek Britax Römer v tejto kategórii s optimálnymi vlastnosťami za priaznivú cenu. Zdieľa rovnakú základnú konštrukciu sedadla, sú teda rovnako pohodlné.

  • Hi-Liner má štýlovo prešívaný poťah a pútanie aj pomocou ISOFIXu
  • DISCOVERY Plus 2 má štandardný poťah a pútanie aj pomocou ISOFIXu
  • ADVENTURE Plus 2 má štandardný poťah a pútanie iba pomocou 3bodového pásu vozidla

  TIP: Porovnanie autosedačiek 15 – 36 kg.

Čo si overiť pred nákupom

Čo s autosedačkou od nás získate navyše

 • Predĺžená záruka o jeden rok

  Akú záruku u nás dostanete?

  Výrobca na autosedačku poskytuje štandardnú záruku 2 roky.
  U nás získavate autosedačku so zárukou ZADARMO predĺženou o 1 rok.
  V prípade záujmu o dlhšiu záruku si ju môžete prikúpiť v sekcii Príslušenstvo.

 • Zapožičanie náhradnej autosedačky

  Reklamovaný tovar je zasielaný do špecializovaného servisného strediska, preto vyriešenie reklamačného konania neprebieha expresne.

  Pretože sme si vedomí dôležitosti zostať s deťmi mobilné, exkluzívne ponúkame na zapožičanie náhradnú autosedačku zadarmo počas riešenia reklamácie.

  Ako to funguje?

  • V prípade zistenia problému s autosedačkou nás kontaktujete emailom alebo telefonicky.
  • Najneskôr druhý deň bude náhradná autosedačka poslaná na vašu adresu.
  • Zapožičaná autosedačka nemusí byť rovnakého typu ako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určená pre vek, váhu a výšku vášho dieťaťa.
 • Možnosť výmeny kus za kus

  Aj napriek starostlivosti, ktorú výrobca pri výstupnej kontrole autosedačkám venuje, sa môže stať, že obdržaná autosedačka nie je úplne bez vady. Tieto situácie nás veľmi mrzia, nemožno sa im ale úplne vyhnúť.

  Pokiaľ obdržíte autosedačku, u ktorej ihneď po vybalení (do 14 dní od nákupu) objavíte vadu, vymeníme vám ju okamžite kus za kus a to na naše náklady. V prípade, že nebude ihneď dostupná rovnaká autosedačka v rovnakej farbe, individuálne sa dohodneme na náhradnom riešení.

  Upozorňujeme, že výmena tovaru kus za kus sa nevzťahuje na situácie, keď došlo k poškodeniu autosedačky z vašej strany.

Opýtať sa na niečo iné