Autosedačka Cybex PALLAS G i-Size Beach Blue Plus 2024

Doprava ZADARMO

PALLAS G i-Size Beach Blue Plus je najnovšia autosedačka Cybex s ISOFIXOM pre deti od 15 mesiacov do približne 12 rokov (76 – 150 cm). Ako autosedačka 2v1 rastie spolu s dieťaťom viac ako 10 rokov. PALLAS G i-Size ponúka plnohodnotnú výbavu pre pohodlie dieťaťa.

 

 • Polohovateľné sedadlo dopraje dieťaťu pokojnejší spánok.
 • Menej potenie vďaka ventilácii a priedušnejšiemu poťahu Plus.
 • Pokročilá bočná ochrana a sklopná opierka proti prepadávaniu hlavičky.
 • Bezkonkurenčná úroveň poskytovaného bezpečia medzi autosedačkami 2v1 je dosiahnutá aj vďaka bezpečnostnému pultu Cybex.
 • Víťaz testu Stiftung Warentest 06/2021.
Všetko o autosedačke

V cene predĺžená záruka na 3 roky v hodnote 15 €  

Náhradná autosedačka ZADARMO v prípade reklamácie  

Skladom, odošleme hneď zajtra

ZADARMO k vám domov  doručíme v piatok 19.7. Možnosti doručenia

Možnosti doručenia

Doprava ZADARMO pri označenom tovare alebo pri nákupe nad 75 €.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 48 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 5,00 € Zadarmo  doručíme v piatok 19.7.
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 5,00 € Zadarmo na odber v piatok 19.7.

221,90 € Špeciálna cena pre prihlásených. Viac informácií

279,95 € 223,90 € 199,92 € bez DPH

Kód produktu: 523001095

Kategórie: Autosedačky 76 – 150 cm

 • Testované prestížnym Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotrebiteľskými inštitúciami ako dTest
 • Vyhľadávané pre patentované bezpečnostné prvky
 • Odporúčané rodičmi – autosedačky kupujú od roku 1971
 • S dopravou zadarmo a s predĺženou zárukou o 1 rok

Všetko o autosedačke

gold

Cybex Gold

Cybex rozdeľuje svoje výrobky do niekoľkých úrovní a Cybex Gold je zlatý stred. Autosedačky v tomto rade kladú dôraz predovšetkým na špičkovú ergonómiu a múdru funkčnosť, poskytujú maximálne možné bezpečie a komfortné poťahové látky.

PALLAS G i-Size je pre deti s výškou 76 – 150 cm v Cybex Gold aktuálne hlavnou autosedačkou. Kombináciou svojich vlastností je určená pre rodičov s najvyššími nárokmi, ktorí pre svoje dieťa hľadajú autosedačku bez kompromisov.

10let

Autosedačka na 10 rokov

Autosedačka 2v1 rastie spoločne s vašim dieťaťom od batoľaťa až do cca 12 rokov. Do váhy 21 kg je dieťa zaistené pomocou bezpečnostného pultu. Neskôr je pult nahradený bezpečnostným pásom vo vozidle a autosedačka tak poskytuje spoľahlivú ochranu až do chvíle, keď dieťa dosiahne výšku 150 cm.

Základom tejto autosedačky 2v1 je ľahko upravená autosedačka radu SOLUTION G i-FIX pre staršie deti, ktorá je šikovne doplnená o bezpečnostný pult na zaistenie vysokého bezpečia mladších detí.

Pult

Bezpečnostný pult

Kľúčová vlastnosť

Cybex vytvoril bezpečnostný pult s maximálnym ohľadom na bezpečnosť dieťaťa. A práve to je jedným z hlavných dôvodov, prečo PALLAS G i-Size zbiera jedno ocenenie za druhým.

Zdokonalený bezpečnostný pult Cybex napomáha znížiť riziko zranenia krku pri čelnom stretnutí a má v tomto ohľade lepšie výsledky ako bežný systém pásov. Nový bezpečnostný pult tak chráni krk aj bruško dieťaťa vo fáze do 21 kg o 40% lepšie.

Ergonomie

Vylepšená ergonómia

Nový bezpečnostný pult je novo vybavený praktickým systémom spôn, ktorý dáva zbohom pracnému naťahovaniu bezpečnostného pásu a skláňaniu sa nad autosedačkou.

Možnosť prispôsobenia bezpečnostného pultu zaisťuje výnimočné pohodlie pre vaše rastúce dieťa.

Polohování

Polohovanie sedadla

Kľúčová vlastnosť

Pohodlie počas spánku vášho dieťaťa na cestách je zásadné a polohovanie sedadla je súčasťou každej lepšej autosedačky.

PALLAS G i-Size má polohovateľné sedadlo nielen pre mladšie deti, ale aj pre príjemný odpočinok starších detí. Polohovanie je novo u rady PALLAS dostupné po celú dobu používania autosedačky.

Ventilace

Múdra ventilácia

Kľúčová vlastnosť

Pohodlie v každom ročnom období. PALLAS G i-Size poskytuje rovnako ako jeho predchodca šikovný systém ventilácie.

Pomocou špeciálnych kanálikov umožňuje prúdenie vzduchu v autosedačke, odvádza nadmerné teplo a pomáha predchádzať poteniu za jazdy.

Plus

Poťahy Plus

Kľúčová vlastnosť

Luxusnejšie prevedenie poťahovej látky je zásadným vylepšením pri farebných variantoch Plus. Tento unikátny poťah posúva úroveň kvality autosedačky, jej design a predovšetkým jej funkčnosť o ďalší stupeň vyššie.

Poťah Plus je kvalitná tkanina, ktorá je odolná a pevná, ale zároveň mäkká na dotyk. Vzdušné polstrovanie a vložky z 3D sieťoviny v sedacej časti dodávajú extra priedušnosť a obmedzujú potenie.

LSP

Pokročilá bočná ochrana

Kľúčová vlastnosť

Autosedačky spĺňajúce novú normu musia chrániť aj proti bočnému nárazu. Cybex tieto normy nielen plní, ale ide ešte oveľa ďalej a vytvára autosedačky s úrovňou bezpečnosti vysoko nad rámec nových noriem.

Technológia L.S.P. Plus tak poskytuje pokročilejšiu ochranu dieťaťa v prípade bočného nárazu ako iné autosedačky. V kombinácii so škrupinou absorbujúcou energiu dokáže znížiť silu bočného nárazu približne o 20 %.

3pozice

Až 7x bezpečnejšie pre hlavu

Kľúčová vlastnosť

Patentovaná sklopná opierka hlavy pomáha zabrániť tomu, aby sa hlava dieťaťa počas spánku nakláňala dopredu, a udržuje ju v bezpečnostnej zóne autosedačky.

Tri nastavenia sklonu vám pomôžu nájsť optimálnu polohu pre spánok vášho dieťaťa.

Sedadlo

Prispôsobí sa rastu dieťaťa

Dobre polstrované a priestranné sedadlo s výškovo nastaviteľnou opierkou hlavy a flexibilnými bočnicami ponúkne deťom najlepšie možné pohodlie až do ich 12 rokov.

Výšku opierky hlavy je možné meniť ľahko jednou rukou. Nastavovanie je preto intuitívne a rýchle.

ISOFIX

ISOFIX + Top Tether

Vďaka systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Okrem kotviacich bodov ISOFIXu je nutné autosedačku pripútať aj pásom Top Tether, ktorý poskytuje dodatočnú bezpečnosť a stabilitu (kotviace body pre pás Top Tether sú súčasťou výbavy ISOFIXu u väčšiny vozidiel).

ISOFIX je súčasťou autosedačky PALLAS G i-Size a nie je potrebné ho dokupovať.

kolekce 2024

Kolekcia 2024

K dispozícii sú dve základné poťahové látky Comfort za výhodnú cenu a päť poťahov v luxusnejšej úprave Plus, ktorá so sebou prináša aj vylepšené funkčné vlastnosti.

Textilné poťahy je možné zložiť a prať v práčke na 30 °C.

co zanemná název

Čo znamená názov autosedačky?

PALLAS - základný názov autosedačky
G - najvyšší model v rade Cybex Gold
i-Size - je schválená normou i-Size

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy.

Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa uľahčuje určiť, kedy je pre prechod na ďalšiu autosedačku správny čas. Nová norma tak znižuje riziko, že dieťa je umiestnené v sedačke nevhodnej kategórie

cybex

O Cybexe

Dnes svetoznáma značka pôsobiaca vo viac ako 100 krajinách sveta má korene v Československu. Martin Poš, syn Českoskovenských emigrantov, založil Cybex v Nemecku v roku 2005.

Jadrom značky a vývoja produktov je systém DESIGN, BEZPEČNOSŤ a FUNKČNOSŤ. Získané ocenenia v testoch ako je ADAC alebo Stiftung Warentest to dokazujú. Cybex tiež získal najmenej pätnásť ocenení Red Dot Design Awards.

Zhrnutie

Autosedačky 2v1 vždy kombinujú dve skupiny autosedačiek: sedačky do 105 cm a sedačky 100 – 150 cm. Touto kombináciou vždy vzniká určitý kompromis. Pokiaľ existujú dôvody prečo najskôr nezaobstarať autosedačku SIRONA a následne autosedačku SOLUTION, potom obstaraním autosedačky radu PALLAS získate v skupine autosedačiek 2v1 tú najlepšiu. Rešpektovaný test nemeckého autoklubu ADAC toto potvrdzuje. Autosedačka sa zároveň stala víťazom testu Stiftung Warentest 06/2021, čo je popredná európska nezávislá spotrebiteľská testovacia organizácia (www.test.de).

PALLAS G i-Size ponúka plnohodnotnú výbavu pre pohodlie dieťaťa. Polohovateľné sedadlo dopraje vášmu dieťaťu pokojnejší spánok a to po celú dobu používania autosedačky. Vďaka ventilačným kanálikom sa dieťa bude menej potiť počas dlhších ciest alebo horúcich dní, obzvlášť v kombinácii s priedušnejším poťahom Plus. Luxusnejší poťah Plus tak pridá nielen na hebkosti, ale zvýši aj komfort cestovania. Vďaka ľahkej nastaviteľnosti sa dobre prispôsobí rastu dieťaťa.

Vysoké bezpečie autosedačka poskytne vďaka inštalácii pomocou systému ISOFIX (pútanie vrátane pásu Top Tether), kvalitnej flexibilnej škrupine, pokročilej ochrane proti bočnému nárazu a tiež vďaka patentovanej trojpolohovej opierke hlavy, ktorá ochráni vaše dieťa aj počas spánku.

Bezkonkurenčná úroveň poskytovaného bezpečia medzi autosedačkami 2v1 je dosiahnutá aj vďaka bezpečnostnému pultu Cybex.

2.0 Hodnotenie sedačky autoklubom ADAC

 • Bezpečnosť: 2.1
 • Obsluha: 1.9
 • Ergonómia: 1.8
 • Škodliviny: 1.0
 • Spracovanie a čistenie: 1.7
 • 0.6 - 1.5 veľmi dobré
 • 1.6 - 2.5 dobré
 • 2.6 - 3.5 uspokojujúce
 • 3.6 - 4.5 dostatočné
 • 4.6 - 5 nedostatočné

Poradíme po telefóne

David Mühlbauer

produktový špecialista NemeckéAutosedačky.sk

0915 077 111 (po-pia, 10:00-16:00)

info@nemeckeautosedacky.sk

Video

Parametre

Schválenie podľa normy EU i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 76 – 150 cm

Približný vek od 15 mesiacov do 12 rokov

Umiestnenie po smere jazdy áno

Polohovanie nie

Výška minimálna 59 cm

Šírka 59.5 cm

Váha 8.9 kg

Pútanie ISOFIXom áno, 76 – 150 cm

Pútanie 3bodovým pásom áno, 100 – 150 cm

Pútanie dieťaťa 3bodovým pásom najskôr v 15 kg

Úzky dizajn sedadla šetrí miesto nie

Istotu správneho upútania autosedačky zobrazujú indikátory áno

Otočné sedadlo smerom k dverám auta (otáčanie o 360 stupňov) nie

Typ bočnej ochrany vylepšená (L.S.P.)

Pokročilá ochrana bruška nie

Pokročilá ochrana brady a krku nie

Poťah vyzlečiete a vyperiete áno

Mohlo by vás zaujímať

 • Je možné autosedačku PALLAS G i-Size použiť aj bez ISOFIXu?

  Iba čiastočne

  PALLAS G i-Size je autosedačka 2v1. Pre prvú fázu s bezpečnostným pultom je schválená výhradne pre použitie so systémom ISOFIX vrátane povinného použitia s horným popruhom (Top Tether). V druhej fáze od minimálne 15 kg váhy dieťaťa je možné použiť autosedačku aj bez systému ISOFIX.

 • Prečo sú niektoré farebné varianty drahšie?

  Poťahy PLUS ponúkajú viac pohodlia.

  Poťah Plus je kvalitná tkanina, ktorá je odolná a pevná, ale zároveň mäkká na dotyk. Vzdušné polstrovanie a vložky z 3D sieťoviny v sedacej časti dodávajú extra priedušnosť a obmedzujú potenie.
 • Čo znamená rok v názve sedačky a ako sa líšia varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky sú v kolekcii 2023 a 2024 konštrukčne rovnaké

  Rok v názve sedačky neznamená rok uvedenia sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Ide o modelový rok kolekcie jednotlivých farebných variantov. Niektoré farebné varianty môžu bez zmeny prechádzať do ďalšieho modelového roku.

Opýtať sa na niečo iné

Čo si overiť pred nákupom

Čo s autosedačkou od nás získate navyše

 • Predĺžená záruka o jeden rok

  Akú záruku u nás dostanete?

  Výrobca na autosedačku poskytuje štandardnú záruku 2 roky.
  U nás získavate autosedačku so zárukou ZADARMO predĺženou o 1 rok.
  V prípade záujmu o dlhšiu záruku si ju môžete prikúpiť v sekcii Príslušenstvo.

 • Zapožičanie náhradnej autosedačky

  Reklamovaný tovar je zasielaný do špecializovaného servisného strediska, preto vyriešenie reklamačného konania neprebieha expresne.

  Pretože sme si vedomí dôležitosti zostať s deťmi mobilné, exkluzívne ponúkame na zapožičanie náhradnú autosedačku zadarmo počas riešenia reklamácie.

  Ako to funguje?

  • V prípade zistenia problému s autosedačkou nás kontaktujete emailom alebo telefonicky.
  • Najneskôr druhý deň bude náhradná autosedačka poslaná na vašu adresu.
  • Zapožičaná autosedačka nemusí byť rovnakého typu ako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určená pre vek, váhu a výšku vášho dieťaťa.
 • Možnosť výmeny kus za kus

  Aj napriek starostlivosti, ktorú výrobca pri výstupnej kontrole autosedačkám venuje, sa môže stať, že obdržaná autosedačka nie je úplne bez vady. Tieto situácie nás veľmi mrzia, nemožno sa im ale úplne vyhnúť.

  Pokiaľ obdržíte autosedačku, u ktorej ihneď po vybalení (do 14 dní od nákupu) objavíte vadu, vymeníme vám ju okamžite kus za kus a to na naše náklady. V prípade, že nebude ihneď dostupná rovnaká autosedačka v rovnakej farbe, individuálne sa dohodneme na náhradnom riešení.

  Upozorňujeme, že výmena tovaru kus za kus sa nevzťahuje na situácie, keď došlo k poškodeniu autosedačky z vašej strany.