Autosedačka Britax Römer DUALFIX PRO M Graphite Marble 2024

Doprava ZADARMO

DUALFIX PRO M Graphite Marble je autosedačka s integrovanou ISOFIX základňou pre deti od 3 mesiacov do približne 4 rokov (61 – 105 cm).

 

 • Proti predchádzajúcim autosedačkám radu DUALFIX poskytuje vylepšený tvar ochranného oblúka v pozícii proti smeru jazdy väčší priestor pre nožičky dieťaťa a tým mu vylepšuje celkové pohodlie predovšetkým na dlhších cestách.
 • Otočné sedadlo o 360 stupňov umožňuje bezpečnejšiu jazdu v pozícii proti smeru jazdy a voliteľne aj pozíciu v smere jazdy, ak je dieťa minimálne 76 cm vysoké. Natočením autosedačky smerom k dverám auta zase získate možnosť pohodlného usadenia dieťaťa.
 • Polohovanie v oboch smeroch (6+6 polôh) dopraje vášmu dieťatku najlepšie podmienky odpočívať alebo sa radovať z výhľadu aj počas dlhších ciest.
 • Autosedačka je vybavená všetkými dostupnými bezpečnostnými prvkami vrátane inovatívnej opierky hlavy do tvaru V a zvýšenej ochrany proti bočnému nárazu.
Všetko o autosedačke

Momentálne nedostupné

Možnosti doručenia

Doprava ZADARMO pri označenom tovare alebo pri nákupe nad 75 €.

 • intime SPS / In Time - Doručenie po SR Expresná preprava balíka do 48 hodín po odoslaní. Možnosť sledovania zásielky. 5,00 € Zadarmo
 • Slovak Parcel Shop SPS ParcelShop - Osobný odber Tovar si vyzdvihnete na vybranej pobočke siete SPS ParcelShop. 5,00 € Zadarmo

441,00 € Špeciálna cena pre prihlásených. Viac informácií

445,00 € 397,33 € bez DPH

Našli ste lepšiu cenu?

Kód produktu: 4000984826128

Kategórie: Autosedačky do 105 cm

 • Testované prestížnym Stiftung Warentest i ADAC
 • Oceňované spotrebiteľskými inštitúciami ako dTest
 • Vyhľadávané pre patentované bezpečnostné prvky
 • Odporúčané rodičmi – autosedačky kupujú od roku 1971
 • S dopravou zadarmo a s predĺženou zárukou o 1 rok

Všetko o autosedačke

NECHTE DITĚ DÉLE OTOČENÉ PROTI SMĚRU JÍZDY

Nechajte dieťa dlhšie otočené proti smeru jazdy

Poskytnite svojmu dieťaťu najlepšiu ochranu v prípade čelného nárazu: Autosedačka DUALFIX PRO M umožňuje dieťaťu sedieť proti smeru jazdy dlhšie, ako odporúčajú odborníci. Čelné zrážky sú najčastejším typom nehody, preto sa uistite, že cestujete čo najbezpečnejšie. S autosedačkou nainštalovanou proti smeru jazdy sa energia nárazu rozloží rovnomerne na hlavu, krk a hornú časť tela, čo chráni dieťa pred zranením.

PŘIPOUTÁNÍ BEZ NÁMAHY

Výhoda rotácie o 360 stupňov

Či už je vaše dieťa otočené v smere alebo proti smeru jazdy, v naklonenej polohe, vzpriamenej polohe alebo v akejkoľvek medzipolohe, otočenie autosedačky DUALFIX PRO M o 360 ° umožňuje rýchle, jednoduché a bezpečné nastupovanie a vystupovanie dieťaťa z auta. Počas chvíľky tak môžete vyraziť!

ISOFIX

ISOFIX

Vďaka inštalácii autosedačky pomocou kotviacich bodov systému ISOFIX získate najpevnejší spôsob pútania autosedačky do vozidla. Tento vysoko bezpečný štandard je ďalej vylepšený o podpernú nohu, ktorá zaisťuje dodatočnú stabilitu autosedačky.

NĚKOLIK NAKLÁPĚCÍCH POLOH

Polohovanie

Pre spokojné dieťa na dlhých cestách. DUALFIX PRO M má viacero polôh naklonenia, ktoré si môžete jednoducho nastaviť. Vďaka 6 polohám v smere jazdy a 6 polohám proti smeru jazdy môžete zvoliť takú polohu, ktorá umožní vášmu dieťaťu buď odpočívať alebo sa radovať z výhľadu, aby bolo spokojné a vy si mohli užívať cestu bez stresu.

VYNIKAJÍCÍ OCHRANA PROTI BOČNÍMU NÁRAZU

Vylepšená bočná ochrana

Nadštandardná vlastnosť

Chráňte svoje dieťa pred bočným nárazom vďaka integrovanej vnútornej technológii SICT (Side Impact Cushion Technology), ktorá absorbuje energiu nárazu a udrží vaše dieťa mimo dosahu nárazu. Navyše poskytuje vynikajúcu bezpečnosť v každom uhle, takže ju nemusíte nastavovať, pokiaľ autosedačku sklápite alebo otáčate.

DOSTATEK PROSTORU PRO MALÉ NOŽIČKY

Dostatok priestoru pre malé nožičky

Nadštandardná vlastnosť

Poskytnite svojmu dieťaťu zvýšenú ochranu v prípade nehody: bezpečnostný odrazový oblúk autosedačky DUALFIX PRO M pomáha zabrániť nakloneniu autosedačky pri náraze. Oblúk bol optimalizovaný tak, aby bol kratší a kompaktnejší a poskytoval viac priestoru na nohy, čo je ideálne na dlhé cesty. Zároveň uľahčuje prenášanie a skladovanie autosedačky.

POHODLNÁ OCHRANNÁ OPĚRKA HLAVY

Pohodlná ochranná opierka hlavy

Nadštandardná vlastnosť

Zaistite optimálnu ochranu v prípade bočného nárazu: Opierka hlavy v tvare V je špeciálne navrhnutá tak, aby obmedzila pohyb hlavy dieťaťa, chránila jeho krk v prípade nárazu a zároveň mu poskytla priestor na rast. Opierku hlavy a bezpečnostné pásy je možné rýchlo a jednoducho nastaviť súčasne, takže vaše dieťa bude v úplnom pohodlí nezávisle na jeho telesnej výške.

MĚKKÉ A VÝKONNÉ CHRÁNIČE HRUDNÍKU

Mäkké a výkonné chrániče hrudníka

Vďaka mäkkým a výkonným chráničom hrudníka autosedačky DUALFIX PRO M budú pohyby vášho dieťaťa pri náraze obmedzené. Vypchávky umocnia ešte väčšie pohodlie bezpečných 5-bodových pásov av prípade nevyhnutného znečistenia ich možno ľahko na vypranie vybrať bez toho, aby sa museli pásy odopínať.

MIMOŘÁDNĚ BEZPEČNÉ 5-BODOVÉ BEZPEČNOSTNÍ PÁSY

Mimoriadne bezpečné 5-bodové bezpečnostné pásy

Ochráňte svoje dieťa pred vážnym zranením výberom autosedačky s 5-bodovým bezpečnostným pásom. V prípade nárazu pásy rozdeľujú silu nárazu do všetkých 5 bodov - do ramien, bokov a medzi nohy - na ochrannú škrupinu sedadla.

VÝŠKOVĚ NASTAVITELNÁ PODPĚRNÁ NOHA

Výškovo nastaviteľná oporná noha

Pomocou nastaviteľnej podpernej nohy nainštalujete autosedačku DUALFIX PRO M bezpečne do vozidla. Noha sa upevňuje k podlahe auta, aby poskytla dostatočnú stabilitu a minimalizovala nakláňanie autosedačky. Ľahko čitateľný indikátor vám ukáže, kedy je podperná noha pevne umiestnená na podlahe vozidla, takže je jej správna inštalácia bezproblémová.

RYCHLE ODNÍMATELNÝ PRATELNÝ POTAH

Prateľný poťah

Cestovanie s deťmi v aute môže znamenať aj veľký neporiadok. Či už je to rozliaty džús alebo nevoľnosť pri cestovaní, autosedačka DUALFIX PRO M má poťah sedadla, ktorý je možné prať v práčke a ľahko ho zložiť bez toho, aby ste museli odpojiť bezpečnostné pásy. Môžete tak rýchlo upratať a pokračovať v ceste.

green sense

GREEN SENSE

Autosedačka DUALFIX PRO M je dostupná v troch štýlových prevedeniach GREEN SENSE (Fossil Grey, Galaxy Black a Atlantic Green), pričom látkové poťahy tejto kolekcie sú vyrobené zo 100% recyklovaných PET fliaš.

Vyrobeno v Německu

Vyrobené v Nemecku

Nadštandardná vlastnosť

Na rozdiel od konkurencie vyrába spoločnosť BRITAX RÖMER prevažnú väčšinu autosedačiek v Nemecku. To jednak zaisťuje maximálnu kvalitu pri výrobe a zároveň umožňuje skrátiť prepravné trasy a minimalizovať tak dopad na životné prostredie.

i-Size

Schválená podľa i-Size

Autosedačka je schválená podľa novšej normy i-Size (UN R129). Je testovaná podľa prísnejších pravidiel a rešpektuje najnovšie bezpečnostné štandardy. Značenie autosedačky podľa výšky dieťaťa robí prechod na túto autosedačku jednoduchší a tým bezpečnejší.

Video

Parametre

Schválenie podľa normy EU i-Size (ECE R129)

Určené pre deti 61 – 105 cm

Približný vek od 3 mesiacov do 4 rokov

Pútanie ISOFIXom áno

Pútanie 3bodovým pásom nie

Umiestnenie po smere jazdy áno, 76 – 105 cm

Umiestnenie proti smeru jazdy áno

Spôsob pútanie dieťaťa vlastný 5bodový pás

Polohovanie áno

Výška maximálna 48 cm

Šírka 44 cm

Základňa v cene autosedačky

Modulárny systém jednej základne a dvoch sedačiek nie

Istotu správneho upútania autosedačky zobrazujú indikátory áno

Typ bočnej ochrany vylepšená (SICT inside)

Otočné sedadlo smerom k dverám auta (otáčanie o 360 stupňov) áno

Novorozenecká vložka nie

Ventilácia vzduchu nie

Mohlo by vás zaujímať

 • Je možné autosedačku použiť aj bez ISOFIXu?

  Nie, nie je to možné

  Autosedačka je schválená výhradne na upevnenie pomocou ISOFIXu.

 • Ako sa líšia DUALFIX radu PRO a DUALFIX radu 5Z

  Autosedačky majú rovnaké sedadlo

  Autosedačky zdieľajú rovnakú základnú konštrukciu sedadla a takmer rovnakú konštrukciu základne. Líšia sa v niekoľkých dôležitých detailoch.

  DUALFIX PRO

  • Má novorodeneckú vložku (vhodná od narodenia)
  • Má neodeliteľnú ISOFIX základňu s polohovaním
  • Ponúka najmenej farebných variant


  DUALFIX PRO M (hlavný model)

  • Nemá novorodeneckú vložku (vhodná od cca 3 mesiacov)
  • Má neodeliteľnú ISOFIX základňu s polohovaním
  • Ponúka viac farebných variantov


  DUALFIX 5Z

  • Nemá novorodeneckú vložku (vhodná od cca 3 mesiacov)
  • Má oddeliteľnú základňu (základňu možno použiť aj pre vajíčko) s polohovaním
  • Základňa má navyše možnosť nastaviť sklon podľa sklonenia sedadiel vo vozidle
  • Ponúka najviac farebných variantov vrátane luxusných poťahov


  DUALFIX 5Z sa predáva v dvoch prevedeniach

  • DUALFIX 5Z - samostatné sedadlo autosedačky bez základne
  • DUALFIX 5Z SET - sedadlo a základňa vo výhodnom balíčku


  TIP: Porovnanie autosedačiek do 105 cm

 • Aký je rozdiel medzi DUALFIX PRO M a DUALFIX PRO?

  Autosedačky majú rovnaké sedadlo aj funkcie

  Obe autosedačky majú rovnakú základnú konštrukciu sedadla aj funkcie, sú teda rovnako pohodlné a ponúkajú rovnakú úroveň bezpečia. Balenie DUALFIX PRO obsahuje navyše novorodeneckú vložku a je tak vhodná už od narodenia.

  TIP: Porovnanie autosedačiek do 105 cm

 • Prečo sú niektoré farebné varianty drahšie?

  Spoločnosť Britax Römer ponúka príjemné a kvalitné poťahové látky už v základných cenách

  Farby Atlantic Green, Fossil Grey a Galaxy Black patria do exkluzívnej edície GREEN SENSE a sú vytvorené s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia.

  Sieťovina s kosoštvorcovým vzorom bola zámerne integrovaná do dizajnu poťahov, aby napomáhala cirkulácii vzduchu a udržovala vaše deti počas cestovania v mimoriadnom pohodlí.

 • Čo znamená rok v názve sedačky a ako sa líšia varianty 2023 a 2024?

  Autosedačky sú v kolekcii 2023 a 2024 konštrukčne rovnaké

  Rok v názve sedačky neznamená rok uvedenia sedačky na trh a ani neznamená rok výroby sedačky. Ide o modelový rok kolekcie jednotlivých farebných variantov. Niektoré farebné varianty môžu bez zmeny prechádzať do ďalšieho modelového roku.

Opýtať sa na niečo iné

Čo si overiť pred nákupom

Čo s autosedačkou od nás získate navyše

 • Zapožičanie náhradnej autosedačky

  Reklamovaný tovar je zasielaný do špecializovaného servisného strediska, preto vyriešenie reklamačného konania neprebieha expresne.

  Pretože sme si vedomí dôležitosti zostať s deťmi mobilné, exkluzívne ponúkame na zapožičanie náhradnú autosedačku zadarmo počas riešenia reklamácie.

  Ako to funguje?

  • V prípade zistenia problému s autosedačkou nás kontaktujete emailom alebo telefonicky.
  • Najneskôr druhý deň bude náhradná autosedačka poslaná na vašu adresu.
  • Zapožičaná autosedačka nemusí byť rovnakého typu ako sedačka reklamovaná, bude ale vždy určená pre vek, váhu a výšku vášho dieťaťa.
 • Možnosť výmeny kus za kus

  Aj napriek starostlivosti, ktorú výrobca pri výstupnej kontrole autosedačkám venuje, sa môže stať, že obdržaná autosedačka nie je úplne bez vady. Tieto situácie nás veľmi mrzia, nemožno sa im ale úplne vyhnúť.

  Pokiaľ obdržíte autosedačku, u ktorej ihneď po vybalení (do 14 dní od nákupu) objavíte vadu, vymeníme vám ju okamžite kus za kus a to na naše náklady. V prípade, že nebude ihneď dostupná rovnaká autosedačka v rovnakej farbe, individuálne sa dohodneme na náhradnom riešení.

  Upozorňujeme, že výmena tovaru kus za kus sa nevzťahuje na situácie, keď došlo k poškodeniu autosedačky z vašej strany.